Metodyka pracy z dłużnikiem jako bardzo trudnym i specyficznym klientem

Metodyka pracy z dłużnikiem jako bardzo trudnym i specyficznym klientem

Zapraszamy na jednodniowe czterogodzinne warsztaty dotyczące

Metod pracy z dłużnikiem jako bardzo trudnym i specyficznym klientem

Warsztaty zamknięte – organizowane na indywidualne zlecenie firm windykacyjnych na terenie całego kraju

 

Aby stać się skutecznym specjalistą w pracy windykacyjnej, podstawą staje się znajomość zachowań paradoksalnych swoich klientów i umiejętność takiego żonglowania kontaktem, aby nasz dłużnik odczuł potrzebę spłaty zobowiązań i podjął w tym kierunku skuteczne kroki.

Dłużnik, to klient specyficzny – osadzony w swoistym społecznie i psychologicznie kontekście osobowościowym. Z tego powodu inaczej reagującym, myślącym, postrzegającym otoczenie i sytuację, w której się znalazł. Na tej podstawie podejmującym decyzje, które przez oponentów, oceniane są najczęściej jako paradoksalne. Bo też osobowością dłużnika rządzi zestaw paradoksów wynikających z zaburzeń emocji związanych ze stresem i poczuciem zagrożenia.

Celem spotkania jest zapoznanie Państwa ze swoistym zestawem reakcji osobowościowych dłużników – schematem myślenia, postrzegania, oceny i na tej podstawie podejmowania decyzji, który jak wynika z doświadczeń wielu specjalistów, jest podstawą efektywnego egzekwowania długów.

Uczestnicy na przykładach (case studies) zostaną zapoznani z metodami i technikami skutecznego dialogu i negocjacji windykacyjnych.

W trakcie zajęć otrzymacie Państwo wiedzę z zakresu

  1. specyfiki reakcji dłużników w kontakcie z wierzycielem – swoiste przyczyny, schemat myślenia, paradoksy reakcji.
  2. dynamiki procesów osobowościowych dłużników w trakcie procesu windykacyjnego – tym samym dynamiki samej windykacji.
  3. wraz z trenerem uczestnicy stworzą schemat działań windykatora osadzonych w czasie, uwzględniający specyfikę dłużnika z uwagi na długość trwania jego procesu zadłużania się i ilość posiadanych wierzycieli.
  4. Najczęściej popełnianych błędów windykatorów w trakcie procesu windykacji. Uzyskacie Państwo informacje, które z dotychczasowych działań skutecznie uniemożliwiają windykację – powodują ucieczkę i obojętność klienta.
  5. zapoznamy Państwa ze skutecznymi metodami i technikami pracy z dłużnikiem, które stanowią jednocześnie zestaw narzędzi w zakresie profilaktyki stresu i wypalenia zawodowego.

Całość materiału przekazana jest w prosty i przystępny sposób w oparciu o konkretne przykłady (case study) i dyskusję. Przekazywane informacje są zgodne ze światowymi standardami pracy windykacyjnej oraz światową wiedzą badawczą w tym zakresie. Zajęcia prowadzą specjaliści, którzy od lat pracują z osobami posiadającymi zadłużenie – dzięki temu doskonale rozumieją nie tylko klienta ale przede wszystkim problemy z jakimi spotykają się na co dzień specjaliści.

Z naszych informacji wynika, że są to jedyne organizowane na terenie kraju metodyczne warsztaty instruktażowe uwzględniające specyfikę pracy z klientem – dłużnikiem.

Uczestnicy otrzymują imienny certyfikat ukończenia szkolenia.

Firmy, które przeszkoliły ponad 60 % kadry windykatorów otrzymują od nas dodatkowy certyfikat.

czas trwania szkolenia

1 dzień/4h

istnieje możliwość uzupełnienia warsztatów o inne zagadnienia związane z pracą windykatorów. Wówczas koszt szkolenia ulegnie zmianie (cena do indywidualnych negocjacji)

Miejsce szkolenia

według wskazań klienta – teren całego kraju

Istnieje możliwość przeprowadzenia dwóch szkoleń w ciągu jednego dnia.

Koszt szkolenia

100 złotych od osoby (brutto) + koszty dojazdu i noclegu trenera – Dla firm wystawiamy faktury

Dla nowych klientów – płatność za usługę następuje po wystawieniu faktury proforma z terminem płatności do dwóch dni przed datą organizacji warsztatów. Fakturę za usługę wraz z zestawem certyfikatów otrzymacie Państwo w dniu przeprowadzenia zajęć.

 

Zgłoszenia na warsztaty przyjmowane są drogą mailową biuro@program.org.pl lub telefonicznie przez osobę prowadzącą zajęcia 511363206

Szczegółowych informacji na temat warsztatów, udziela bezpośrednio osoba prowadząca zajęcia pod nr telefonu podanym w nagłówku strony (511363206) lub mailowo coach@program.org.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>